דף הבית‏ > ‏

אודותינו

שאילתה מידע ומחקר מאגדת קבוצה של אנשי מקצוע ומומחים מתחום הסטטיסטיקה, בעלי תארים גבוהים מאוניברסיטאות מובילות בארץ ובעולם.
בראש הצוות המקצועי עומד מר חן גולדברג - בעל תואר ראשון בכלכלה וניהול מהטכניון ותואר שני בחקר ביצועים וסטטיסטיקה מאוניברסיטת תל-אביב, אשר עוסק בתחום הייעוץ הסטטיטי וייעוץ עסקי בכלל יותר מעשור.
שאילתה הוקמה בשנת 2009 על ידי חן גולדברג, העומד בראשה עד היום, במטרה לספק שירות אמין, מהיר, ולא פחות חשוב, זול (!!) בתחום הייעוץ הסטטיסטי תוך הקפדה על איכות ומקצועיות התוצרים.

אנו מציעים מגוון של שירותים הקשורים באיסוף ואיתור מידע ונתונים והפיכתם של אלה למקור ידע ותוכן בעלי משמעות, בין אם במסגרת העסקית, הציבורית או האקדמית/מחקרית.
שירותינו נפרשים על פני כל שלבי ההליך המחקרי: החל משלב ההגיה, התכנון וההיערכות; דרך שלב איתור המידע ואיסופו; וכלה בעיבודו, ניתוחו, וחשוב מכל, הצגתו באופן נהיר ומקצועי.

לאורך יותר מעשור של פעילות, אנו מציעים הגשה איכותית, אך פשוטה, של תוצרי המחקר. כזו, אשר משלבת בין שפה קולחת וניסוחים רלוונטים לתחום המחקר וההקשר בו הוא נערך ובין מקצועיות וסטנדרטים גבוהים של הצגת הממצאים והמונחים הטכניים, בעיקר בהקשר לניתוחים סטטיסטיים.

קהל לקוחותינו הרחב והמגוון משמש כעדות חיה לשביעות הרצון ממכלול שירותינו.
זו אינה רק תוצאה של היכולת המקצועית והטכנית לענות על צרכים של מידע ומורכבות גבוהה, אלא בראש וראשונה ביטוי לאופי השירות, הנסמך על הבנת צרכי הלקוח, הטית אוזן קשבת לאתגרים (ולקשיים) בפניהם הוא עומד ופעולה משותפת להתמודדות עימם.

נשמח אם גם אתם תצטרפו אל קהל לקוחותינו.